» » یکی ازمیادین اصلی کاشان به نام حضرت سلطان علی مزین گردد

یکی ازمیادین اصلی کاشان به نام حضرت سلطان علی مزین گردد


حضرت آیت اله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه درمنطقه و امام جمعه کاشان در جلسه ستاد ۲۷جمادی الثانی بر لزوم نامگذاری یکی از میادین بزرگ کاشان به نام حضرت سلطانعلی و ساخت یادبود در این میدان تاکید کردند.

حضرت آیت اله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در جلسه ستاد ۲۷جمادی الثانی ویژه شهادت حضرت علی بن محمدباقر علیه السلام که در روز چهارشنبه ۲۲دیماه سال جاری در جمع اعضای ستاد به شورای شهر و شهرداری تاکید داشتند تا حتما یکی از میادین بزرگ در حال احداث به نام حضرت مزین و یاد بودی در آن احداث گردد.

ایشان با تاکید بر اینکه در سطح شهر برای پاسداشت برخی مشاهیر کاشان میدان نامگذاری شده ولی میدانی به نام ولی نعمت منطقه و سفیر و شهید کربلای ایران مزین نشده بر لزوم برپایی تجمع هیئات مذهبی در روز ۲۷جمادی الثانی و عزاداری باشکوه تاکید کردند.

ایشان حضور پر رنگ مردم را در برنامه های پاسداشت و سوگواری حضرت  از مهمترین شاخصه ها بیان داشته و بر لزوم اعزام خادمین افتخاری حرم به نقاط مختلف و همچنین جذب خادم افتخاری در همه نقاط به عنوان سفیران حرم این امامزاده عظیم الشان را ضروری دانستند.

تعدد برنامه های مختلف سوگواری و استفاده از ظرفیت های مردمی در اماکن متبرکه و مساجد و هیئات مذهبی و حوزه ها را برای این امر مهم دانستند.

 

ارسال نظر
حاصل جمع عــــدد 1 بعلاوه 3 چه می شود؟ ( برای تشخیص ربات از انسان )