» » جشن پیوند آسمانی ۱۵۰ زوج در حرم شهید اردهال برگزار میشود.

جشن پیوند آسمانی ۱۵۰ زوج در حرم شهید اردهال برگزار میشود.


جشن ازدواج و پیوند آسمانی ۱۵۰ زوج در حرم مطهر شهید اردهال برگزار میگردد.

با نزدیک شدن به ایام سالروز ازدواج فرخنده حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله جشن ازدواج ۱۵۰ زوج در ساعت ۱۷۳۰ جمعه دهم تیرماه در حرم مطهر حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر علیه السلام مشهداردهال برگزار می گردد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها بسیاری از زوجهای جوان بدلیل محدودیت ها موفق به برگزاری مراسم جشن ازدواج نشدند وبا برپایی عقد ساده و کم هزینه رسمی بسیار فرخنده را پایه گذاری کردند.

در این راستا و برابر تدابیر سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین توسعه ازدواج های آسان و برنامه های بسیج در این زمینه با مشارکت آستان مقدس حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر علیه السلام و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان و پایگاههای بسیج حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر علیه السلام و عقیله النساء خواهران و حوزه هشتم حضرت روح اله نیاسر و همکاری برخی خیرین جشن شاد پیوند آسمانی ۱۵۰ زوج در کربلای ایران برگزار می گردد.

در این مراسم جشن که با سخنرانی حجت الاسلام تراشیون کارشناس مذهبی سیما در برنامه سمت خدا برنامه ریزی شده گروه تئاتر طنز شاخه نبات برنامه ای شاد و مهیج اجرا خواهند کرد.

در این جشن که به مجری گری مجری توانمند اقای محمد زری باف احرا خواهد شد مدیحه سرایی مداح ارجمند جناب آقای کربلایی صابر عابدی و اجرای مسابقه ویژه زوجین از دیگر برنامه های جشن خواهد بود.

خطبه عقد زوج جوان توسط امام جمعه محترم منطقه اردهال حاج آقا سلیمانی تبار جاری خواهد شد.

به مزدوجین پک های هدیه ارائه خواهد شد و به قید قرعه به چهار زوج کمک هزینه مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

 

ارسال نظر
لطفــــا عدد 12 را وارد نمایید. ( برای تشخیص ربات از انسان )