» » درمانگاه دارالشفای حرم شهید اردهال راه اندازی می شود.

درمانگاه دارالشفای حرم شهید اردهال راه اندازی می شود.


با توجه به لزوم وجود درمانگاه دائمی در منطقه اردهال و با عنایت به اینکه دارالشفای حضرت سلطانعلی بن امام محمدباقر علیه السلام سالها قبل با همکاری دانشگاه بقیه الله سپاه و دانشگاه علوم پزشکی و آستان مقدس حضرت راه اندازی و خدمات به مردم منطقه و زائرین ارائه میداد و متاسفانه بدلیل عدم اعتبارات مالی سالها تعطیل شده بود با عنایت خاص حضرت علی بن محمدباقر علیه السلام و پیگیری های انجام شده و اعلام آمادگی بانی و خیّر گرانقدر اردهال جناب آقای حاج سید اصغر میرجعفری به آستان مقدس توافق نامه ای فی مابین خیّر و آستان مقدس تنظیم گردیده که در آن هزینه های تجهیز و تامین حق الزحمه کادر پزشکی و پرستاری بر عهده بانی عزیز می باشد و آستان نیز مقدمات راه اندازی درمانگاه و اخذ مجوز لازم را پیگیری نمود.

با توجه به پیگیری های بعمل آمده عصر شنبه ۲۸ماه مبارک رمضان جلسه ای همراه با بازدید فرماندار شهرستان کاشان آقای دکتر زارعی و همچنین آقای دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و آقای دکتر دلاوری معاونت بهداشت همراه با بخشدار نیاسر. ریس اداره اوقاف. دهیار. مدیر آستان مقدس. شورای اسلامی غیاث آباد و جمعی دیگر از منطقه در درمانگاه برگزار و جوانب کار مورد بررسی قرار گرفت.

لذا با توجه به پیگیری اخذ مجوز راه اندازی مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی نسبت به صدور مجوز اقدام نماید.همچنین تامین هزینه های کادر پزشکی و پرستاری و تجهیز درمانگاه با همکاری خیرّ و آستان مقدس صورت پذیرد و قراردادی فی مابین آستان مقدس و دانشگاه منعقد خواهد شد.

در این بازدید فرماندار محترم و ریاست دانشگاه با نظر مساعد جهت صدور سریع مجوز قول پیگیری دادند.

در پایان همگی برای عرض ارادت به محضر حضرت سلطانعلی علیه السلام شرفیاب شدند.

در این راستا لازم میدانیم از زحمات تمامی عزیزانی که به هر نحو دغدغه راه اندازی درمانگاه را داشته و به هر طریق ممکن برای تسهیل در امور و مرمت جزئی بنا یاری و کمک کردند خصوصا خیّر گرامی جناب آقای حاج سید اصغر میرجعفری کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میهمان

خداوند بندگان شایسته ای چون خیّر گرامی جناب آقای حاج سید اصغر میرجعفری را موفق بداردتا اتمام کاستی های درالشفا
ارسال نظر
لطفــــا عــــدد 14 را وارد نمایید. ( برای تشخیص ربات از انسان )