» » پیام تقدیر مدیریت اوقاف و امور خیریه منطقه کاشان (استان اصفهان)

پیام تقدیر مدیریت اوقاف و امور خیریه منطقه کاشان (استان اصفهان)


 

 

‌✳️پیام تقدیر و تبریک✳️

 

✳️ حمد و سپاس بیکران خدای منان را که توفیق خدمتگزاری در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه این ستارگان زمینی را نصیب ما فرموده و این توفیق همچون مدالی بر سینه عاشقان اهل بیت علیهمالسلام می درخشد.

در سال جدید که مزین به سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» می باشد با همه موانع و مشکلات و فراگیری ویروس منحوس کرونا باز فرصتی برای خدمتگزاران به خاندان اهل بیت علیهماالسلام  فراهم نمود تا با اجرای طرح آرامش بهاری در کنار امامزادگان به امر خدمت رسانی به زائرین محترم در ایام نوروز باشیم.

 

✳️با توجه به اجرای گسترده طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه استان اصفهان و خصوصا شهرستان کاشان و بازرسی بعمل آمده بازرسین قرارگاه طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه:

 

✔️آستان مقدس حضرت علی بن محمدباقر علیه السلام مشهداردهال کاشان

و

✔️امامزاده سلطان امیراحمد بن موسی المبرقع(ع) کاشان

 

✳️به عنوان بقاع متبرکه نمونه در اجرای طرح آرامش بهاری معرفی گردیدند.

 

 

بدینوسیله از زحمات و تلاشهای کلیه عوامل اجرایی بقاع متبرکه آستان مقدس حضرت سلطان علی بن امام محمدباقر علیه السلام و امامزاده سلطان امیراحمد بن موسی المبرقع(ع)

شامل:

✔️هییت امناء محترم

✔️مدیر محترم اجرایی

✔️مسئول محترم فرهنگی قرآنی

✔️خادمین رسمی و افتخاری

✔️ائمه محترم جماعات

✔️مبلغین اعزامی و بومی

 

تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و خداقوت به کلیه عوامل اجرایی بقاع متبرکه فوق الذکر و سایر بقاع متبرکه شهرستان کاشان از خداوند منان توفیق خدمت و آرزوی سلامتی و تندرستی عزیزان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.

 

✳️مسلم محمودزاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

✳️متن پیام تقدیر بازرسین قرارگاه طرح بدین شرح می باشد:

 

((با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد (ص)

 

✳️ خداوند را شاکر هستیم که یکبار دیگر توفیق خدمتگزاری در جوار ستارگان آسمان امامت و ولایت،امامزادگان لازم التعظیم  سالی جدید در بهاری تازه در قرن ۱۴۰۰ را در سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» به همه ما عنایت فرمود.

آرامش بهاری با همه موانع و مشکلات در سال جدید و فراگیری ویروس منحوس کرونا فرصتی برای ما فراهم نمود تا در کنار امامزادگان به امر خدمت رسانی به زائرین محترم در ایام نوروز باشیم.

 

✅  از حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر خاموشی و معاونت فرهنگی حجت الاسلام عادل و مدیر کل اعزام مبلغ حجت الاسلام شفیع زاده به جهت همراهی و تعامل و اختصاص سهمیه سازمانی کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.

 

✅ همچنین از مدیر کل محترم استان حضرت حجت الاسلام بلک و معاونت فرهنگی حجت الاسلام روان و جانشین محترم معاونت حجت الاسلام نیکو به جهت ایجاد پایگاههای آرامش بهاری در سطح استان تشکر می گردد.

 

✅ با تشکر از همه مدیران شهرستانها، حجج السلام

 

بیدرام،صادقی،نصیرالسلام و برادر گرامی آقای محمود زاده را به جهت سرکشی و رسیدگی به پایگاههای آرامش بهاری و امور مبلغین اعزامی و بومی شایسته تقدیر می دانیم.

 

✅ در حوزه مسئولین فرهنگی شهرستانها با تشکر از همه عزیزان  از سرکار خانم هادیان به جهت تلاش های بسیار ارزشمند  و حجت الاسلام اکبری،و اقایان عظیمی و رحیمی به جهت سرکشی به پایگاههای طرح آرامش بهاری تشکر و قدردانی می شود.

 

✅ در حوزه فعالیت های پایگاههای آرامش بهاری پایگاه آرامش بهاری امامزاده سید محمد ع را شایسته تقدیر ویژه و پایگاههای امامزاده علی بن باقر مشهداردهال و سید شمس الدین محمد علویجه و شاهرضا ع و امامزاده امیراحمد کاشان را به جهت فعالیت های ارزشمند به عنوان پایگاههای نمونه مورد تقدیر می دانیم.

 

✳️ در پایان ضمن آرزوی فرج وسلامتی منجی عالم بشریت و همچنین آرزوی سلامتی  برای نائب برحق امام زمان عج مقام معظم رهبری و سلامتی و شفای همه مریضان و برطرف شدن بلا و رفع مشکلات و آرزوی سالی پربرکت برای همه شما عزیزان پایان طرح آرامش بهاری را اعلام می کنیم✳️

 

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

 

〰〰〰〰〰〰〰〰〰

 

منطقه تبلیغ:استان اصفهان

 

تعداد بقاع :۴۳ بقعه

 

تعداد شهرهای پوشش دهنده توسط مبلغین اعزامی :۱۵ شهر

 

اسامی شهرها: اصفهان،کاشان،آران و بیدگل،نطنز،شهرضا،خمینی شهر،گلپایگان،جلگه و جرقویه،نجف آباد و علویجه،مبارکه،خور و بیابانک،تیران و کرون،شاهینشهر ومیمه،برخوار،نایین

 

بقاع شاخص استان

 

✅ در حوزه فعالیت های پایگاههای آرامش بهاری پایگاه آرامش بهاری امامزاده سید محمد ع را شایسته تقدیر ویژه و پایگاههای امامزاده علی بن باقر مشهداردهال و سید شمس الدین محمد علویجه و شاهرضا ع و امامزاده امیراحمد کاشان را به جهت فعالیت های ارزشمند به عنوان پایگاههای نمونه مورد تقدیر می دانیم.))

ارسال نظر
حــــاصل عدد 20 منهای 5 چه میشود؟ ( برای تشخیص ربات از انسان )